Mecz w piłkę nożną pomiędzy uczniami ZS 33 a studentami UTH

W dniu 13.06.2017 odbył się mecz w piłkę nożną między reprezentacją Zespołu Szkół Nr 33 a studentami Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

Uroczystego otwarcia oraz prezentacji drużyn dokonali dyrektor Zespołu Szkół Nr 33 Pan mgr inż. Marek Tomasiewicz oraz Prodziekan ds. studenckich i organizacyjnych Pan gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH.

Ponieważ jesteśmy gościnni, dlatego mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla UTH.

Gratulujemy studentom i ich trenerce Pani mgr Jolancie Mikielewicz.

Pierwszą połowę przegraliśmy 3:1, ale druga połowa po wskazówkach taktycznych udzielonych naszym zawodnikom w przerwie przez nauczycieli wychowania fizycznego zakończyła się remisem 2:2 (ze wskazaniem na naszych reprezentantów).

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy pokazali doskonałą technikę, finezję, zgranie, a przede wszystkim ducha walki i radość gry. Dla naszych chłopców był to dobry sprawdzian i czas na korektę założeń taktycznych przed Mistrzostwami Dzielnicy Pragi Północ w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018.

Mamy nadzieję, że współpraca między naszymi szkołami (nie tylko sportowa) będzie się dalej rozwijać, a w piłce koszykowej i siatkowej to nasza szkoła będzie górą.