Kadra pedagogiczna

  • Marek Tomasiewicz – dyrektor szkoły, przepisy ruchu drogowego;
  • Marek Kujawowicz – wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne;
  • Grzegorz Lach – kierownik kształcenia praktycznego, praktyczna nauka zawodu;
  • Jan Redyk – kierownik warsztatów szkolnych, praktyczna nauka zawodu;
  • Anna Rozłucka – język angielski
  • Bogusław Bansiewicz – podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych; silniki pojazdów samochodowych;
  • Tomasz Bochiński –  instruktor nauki jazdy;
  • Jarosław Bolek – elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych;
  • Zbigniew Brzezicki – edukacja dla bezpieczeństwa;
  • Piotr Chamera – wychowanie fizyczne; geografia;
  • Barbara Lisicka – chemia,
  • Anna Ziółkowska – biologia,
  • Monika Gzyra – język polski;
  • Tomasz Jadacki – silniki pojazdów motocyklowych, obsługa i naprawa pojazdów motocyklowych;
  • Iga Jawidzyk – religia;
  • Maria Kacprzak – język rosyjski, przedsiębiorczość, samozatrudnienie w zawodzie, zarządzania i obsługa przedsiębiorstwa samochodowego;
  • Agata Bhuiyan – język niemiecki; przedsiębiorczość;
  • Michał Kacprzak – przedmioty zawodowe elektryczne;
  • Zbigniew Kosiorek – praktyczna nauka zawodu, instruktor nauki jazdy;
  • Andrzej Kostecki – podstawy konstrukcji maszyn;
  • Maciej Kowalski – wychowanie fizyczne;
  • Mateusz Krzysztofik – wychowanie fizyczne;
  • Artur Kucharczyk – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;
  • Maciej Łukasiewicz – praktyczna nauka zawodu;
  • Hanna Majewska – język polski;
  • Marta Markiewicz – język angielski;
  • Agnieszka Mroczek – matematyka;
  • Alicja Karpińska – język angielski;
  • Anna Pogorzelska – informatyka, pkm, pracownia obsługi i zarządzania przedsiębiorstwem samochodowym;
  • Dariusz Przetacki – przedmioty zawodowe elektryczne;
  • Małgorzata Romanowicz – historia, historia i społeczeństwo;
  • Zdzisław Romanowicz – przedmioty zawodowe elektryczne;
  • Tomasz Rybicki -fizyka
  • Karolina Sadowska – język angielski;
  • Tomasz Sokołowski – instruktor nauki jazdy;
  • Jacek Suwała – biblioteka; plastyka;
  • Stanisław Szewczyk – praktyczna nauka zawodu;
  • Agnieszka Szubzda – język angielski;
  • Agnieszka Szustowska – matematyka;
  • Waldemar Wasiak – przedmioty zawodowe elektryczne;
  • Agnieszka Wawak – język polski, wiedza o społeczeństwie;
  • Zbigniew Witecki – podstawy konstrukcji maszyn;
  • Piotr Zabuski – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;
  • Janina Zagórska – matematyka;
  • Sławomir Zdunek – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;