Krwinka z Targowej 100 litrów na 100 lecie ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniach 13 – 14 listopada 2018 r po raz kolejny nasza sala gimnastyczna wypełniła się łóżkami, służbą medyczną i mnóstwem probówek tylko  po to, abyśmy mogli bezinteresownie oddać cząstkę siebie dla ratowania życia potrzebującym.

Młodzież z Zespołu Szkół nr 33 w Warszawie ul. Targowa 86, L Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy ul. Burdzińskiego 4 wraz z opiekunami, Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica  w Warszawie ul.  Włodzimierza Perzyńskiego 10, Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie ul. Szczęśliwicka   56  oddała łączni 28,8 l krwi, dzieląc się z potrzebującymi najcenniejszym darem – darem życia. DZIĘKUJEMY

 

Z niecierpliwością czekamy na kolejna akcję.

Pragniemy raz jeszcze gorąco podziękować naszym uczniom za trud włożony w organizację akcji – „Krwinka z Targowej”.  Za perfekcyjne działanie, serce, za to, że Wasz entuzjazm daje tyle pozytywnych emocji.  Dla nas był to dzień, w którym widząc Wasze zaangażowanie, dostajemy ogromny zastrzyk energii i siły do dalszego działania.

Kochani Uczniowie!!!

Chylimy czoła, że tak po ludzku chce się Wam pomagać. Dziękujemy raz jeszcze za cudowną atmosferę.

 Jesteśmy z Was dumni!