Pożegnanie absolwentów

W ostatni piątek kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum nr 6. Dyrektor szkoły odczytał listę absolwentów, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali kilka słów z przesłaniem dla tych, którzy wkraczają w nowy etap życia: „W życiu człowieka wpisane są zarówno zwycięstwa, jak i porażki. Gdy coś Wam się nie uda, nie poddawajcie się, tylko dążcie do celu. Pamiętajcie – człowiek uczy się przez całe życie, nie tylko wtedy, gdy siedzi w szkolnej ławce. Realizujcie swoje marzenia, stawiajcie przed sobą nowe cele”.

Następnie wręczono nagrody dla absolwentów wyróżniających się w nauce, osiągających sukcesy sportowe, pracujących na rzecz szkoły.

Humorystycznym akcentem był plebiscyt zorganizowany przez nauczycieli, który dotyczył typowych uczniów kończących szkołę. Na zakończenie został wyświetlony film pt.: „Chwile wspomnień”.  Były to zdjęcia absolwentów z czterech lat ich pobytu w szkole. Życzymy wszystkim absolwentom połamania piór na maturze i spełnienia w życiu. Nie zapominajcie o swojej szkole.