Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym, 14 października 2019 r., odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych Zespołu Szkół nr 33 w Warszawie. Podczas tej uroczystości nastąpiło oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej.  Ślubowanie to ważny moment w życiu uczniowskim. Od momentu wejścia w szkolne progi uczniowie klas pierwszych tworzą razem z starszymi klasami  wielką szkolną rodzinę.

Dzisiejszy dzień jest  także jednym z najważniejszych w roku szkolnym, świętujemy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.  To właśnie w tym dniu składamy szczególne podziękowania naszym drogim pedagogom.  Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami, za uśmiech, życzliwość, mądre słowa, troskę, cierpliwość, a nawet za wymagania, jakie nam stawiacie. Pragniemy odwdzięczyć się Wam dzisiaj laurką najpiękniejszych baśniowych życzeń!

W tym szczególnym dniu składamy podziękowania obecnym tutaj Nauczycielom, którzy  cały czas dokładają starań, abyśmy wyrośli na mądrych i porządnych ludzi. Trudno odnaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam za wszystko, co dla nas robicie,  za pracę, poświęcenie, serce, rozum i miłość; za szóstki i jedynki, za minusy i plusy, za pochwały i nagany, za naukę jak żyć.

Nasze podziękowanie to wdzięczność, to obietnica, że wyrośniemy na mądrych ludzi. Składając gorące dziękuję, kłaniamy się nisko wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Chylimy głowy, przed tymi, którzy odeszli.

Życzymy, by słońce ozłacało każdą chwilę Waszego życia. Bądźcie zdrowi, zadowoleni z pięknej i trudnej pracy, jaką wykonujecie, zadowoleni z nas.  Niech Was omijają kłopoty i troski! Niech się spełniają wszystkie Wasze marzenia! Z całego serca życzymy Wam stu lat pomyślności!

Uczniowie Zespołu Szkół nr 33.