Dzień Sportu

01 czerwiec to Międzynarodowy Dzień Dziecka. W ZS33 mamy tylko Prawdziwych Mężczyzn dlatego 01.06.2017r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ SPORTU.

Uczniowie mogli rywalizować między sobą oraz zmierzyć się z nauczycielami na różnych stacjach rekreacyjno-sportowych: rzutowych (rzutki sportowe, rzuty osobiste do kosza, rzuty ringo do celu, rzut do celu w alkogoglach), siłowych (strongmann -, podciąganie nachwytem, ciągnięcie samochodu, unos, wyciskanie sztangi, pompki szwedzkie), biegowych („sobotni powrót” – powrót w alkogoglach) , skocznościowych (skok w dal, skok dosiężny), piłkarzykach i tenisie stołowym.

Dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej i lokalnej cieszył się finał szkolnych mistrzostw w piłce nożnej, które w rzutach karnych wygrała klasa 1az. Drugie miejsce wywalczała klasa 1ct, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa 1at.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nad całością imprezy, prawidłowym przebiegiem konkurencji sportowych czuwali nauczycieli-sędziowie: Agnieszka Wawak, Agnieszka Szustowska, Maria Kacprzak, Artur Kucharczyk, Karolina Sadowska, Monika Prus, Beata Pieńkowska, Mateusz Krzysztofik, Sławomir Zdunek, Bogusław Banasiewicz, Piotr Zabuski, Marek Kujawowicz i Piotr Chamera.

Przypominany, że w dniu 13.06.2017 odbędzie się Piknik z Zawodem na którym uczyć i bawić będą się mogli absolwenci, kandydaci, uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY