I miejsce w projekcie międzynarodowym

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 33: Dawid Mochocki 2bt, Damian Żołek 2bt i Jakub Pogorzelski 2at wraz z opiekunami Panią Anną Pogorzelską i Panem Piotrem Chamerą w dniu 19 czerwca 2017 wzięli udział w konferencji podsumowującej międzynarodowy projekt Europen Road Safety Tunes. Celem projektu prowadzonego na terenie 8 krajów UE było uświadomienie zagrożeń oraz zaangażowanie uczniów w działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród młodych uczestników w wieku 15-24 lat.

W trakcie konferencji organizatorzy omówili metodologię wyłaniania finałowych prac a prelegenci z poszczególnych krajów dzielili się doświadczeniami, metodami i formami pracy, a przede wszystkim emocjami związanymi z realizacją projektu.

Film nakręcony przez uczniów naszej szkoły wygrał w kategorii najpopularniejszy film i najskuteczniejsza kampania w mediach społecznościowych.

Zespół Szkół nr 33 prowadzi aktywne działania w środowisku lokalnym, mające na celu uświadamianie zagrożeń i konsekwencji decyzji podejmowanych przez uczestników w ruchu drogowym.

Serdecznie gratulujemy uczniom, opiekunom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy
w roku szkolnym 2017/2018.