Konsultacje społeczne dotyczące Skweru Szymanowskiego

Zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące modernizacji Skweru Szymanowskiego, których realizatorem na zlecenie Urzędu Dzielnicy Praga Północ jest firma projektowa JAZ+ Architekci oraz Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia.

Warsztaty odbędą się 17  kwietnia (wtorek) w godz. 18.00-20.30. na terenie naszej placówki

Wnioski z konsultacji posłużą jako wytyczne do projektu nowej aranżacji skweru, natomiast sama modernizacja skweru będzie realizowana jesienią 2018 roku. Ponadto firma projektowa JAZ+Architekci sporządzi koncepcję zagospodarowania obszaru ul. Szymanowskiego (pas drogi, chodniki, pawilony usługowe, lokale użytkowe), która może w przyszłości stanowić podstawę do dalszego rozwoju.

Proces modernizacji skweru Szymanowskiego prowadzony jest w ramach realizacji dwóch zwycięskich projektów z budżetu partycypacyjnego pn. „Rewitalizacja skweru przy ul. Szymanowskiego” oraz „Szpaler ozdobnych drzew na Szymanowskiego” przez Zarząd Praskich Terenów Publicznych przy współpracy z Biurem Architektury i Planowania Przestrzennego i Centrum Komunikacji Społecznej.