• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony
  • Marek Tomasiewicz – dyrektor szkoły, przepisy ruchu drogowego;

  • Marek Kujawowicz – wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne;

  • Grzegorz Lach – kierownik kształcenia praktycznego, praktyczna nauka zawodu;

  • Jan Redyk – kierowni warsztatów szkolnych, przedmioty zawodowe elektryczne;

  • Anna Rozłucka – język angielski

  • Bogusław Bansiewicz – podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych; silniki pojazdów samochodowych;

  • Tomasz Bochiński –  instruktor nauki jazdy;

  • Jarosław Bolek – elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych;

  • Zbigniew Brzezicki – edukacja dla bezpieczeństwa;

  • Piotr Chamera – wychowanie fizyczne; geografia;

  • Barbara Lisicka – chemia,

  • Anna Ziółkowska – biologia, bhp;

  • Andrzej Dębowski – silniki pojazdów motocyklowych, obsługa i naprawa pojazdów motocyklowych;

  • Iga Jawidzyk – religia;

  • Maria Kacprzak – język rosyjski, przedsiębiorczość, samozatrudnienie w zawodzie, organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym;

  • Agata Bhuiyan – język niemiecki; przedsiębiorczość;

  • Michał Kacprzak – przedmioty zawodowe elektryczne;

  • Zbigniew Kosiorek – praktyczna nauka zawodu;

  • Andrzej Kostecki – podstawy konstrukcji maszyn;

  • Maciej Kowalski – wychowanie fizyczne;

  • Mateusz Krzysztofik – wychowanie fizyczne;

  • Artur Kucharczyk – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;

  • Maciej Łukasiewicz – praktyczna nauka zawodu;

  • Hanna Majewska – język polski;

  • Marta Markiewicz – język angielski;

  • Agnieszka Mroczek – matematyka;

  • Anna Pogorzelska – informatyka, pkm, pracownia obsługi i zarządzania przedsiębiorstwem samochodowym;

  • Dariusz Przetacki – przedmioty zawodowe elektryczne;

  • Małgorzata Romanowicz – historia, historia i społeczeństwo;

  • Zdzisław Romanowicz – przedmioty zawodowe elektryczne;

  •  – fizyka

  • Karolina Sadowska – język angielski;

  • Tomasz Sokołowski – instruktor nauki jazdy;

  • Jacek Suwała – biblioteka; plastyka;

  • Stanisław Szewczyk – praktyczna nauka zawodu;

  • Agnieszka Szubzda – historia;

  • Agnieszka Szustowska – matematyka;

  • Waldemar Wasiak – przedmioty zawodowe elektryczne;

  • Agnieszka Wawak – język polski, wiedza o społeczeństwie;

  • Zbigniew Witecki – podstawy konstrukcji maszyn, praktyczna nauka zawodu;

  • Piotr Zabuski – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;

  • Sławomir Zdunek – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook