XI Akcja Honorowego Oddawania Krwi “Krwinka z Targowej”

28 lutego i 1 marca 2018r. już po raz kolejny sala gimnastyczna w naszej szkole wypełniła się łóżkami, służbą medyczną i mnóstwem probówek tylko  po to, abyśmy mogli bezinteresownie oddać cząstkę siebie dla ratowania życia potrzebującym. Młodzież Praska  Zespołu Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego i L Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy wraz z opiekunem oraz Zespołu Szkół nr 33  oddała łącznie 19,8 litrów krwi, dzieląc się z potrzebującymi najcenniejszym darem – darem życia. Z niecierpliwością czekamy na kolejna akcję.

Pragniemy raz jeszcze gorąco podziękować naszym uczniom za trud włożony w organizację akcji – „Krwinka z Targowej”.  Za perfekcyjne działanie, serce, za to, że Wasz entuzjazm daje tyle pozytywnych emocji.  Dla nas był to dzień, w którym widząc Wasze zaangażowanie, dostajemy ogromny zastrzyk energii i siły do dalszego działania.

Kochani Uczniowie!!! Chylimy czoła, że tak po ludzku chce się Wam pomagać. Dziękujemy raz jeszcze za cudowną atmosferę.  Jesteśmy z Was dumni!