• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony
    • Marek Tomasiewicz – dyrektor szkoły, przepisy ruchu drogowego;

    • Marek Kujawowicz – wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne;

    • Grzegorz Lach – kierownik kształcenia praktycznego, praktyczna nauka zawodu;

    • Jan Redyk – kierownik warsztatów szkolnych, przedmioty zawodowe elektryczne;

      Agata Bhuiyan – język niemiecki; przedsiębiorczość;
      Agata Pawul  – język angielski;
      Agnieszka Mroczek – matematyka;
       
       
      Agnieszka Wawak – język polski, wiedza o społeczeństwie;
      Alicja Karpińska - język angielski;
       – fizyka
       
      Andrzej Kostecki – podstawy konstrukcji maszyn;
      Anna Pogorzelska – informatyka, pracownia obsługi i zarządzania przedsiębiorstwem samochodowym;
      Anna Puc - nauczyciel wspoamagajacy;
      Anna Rozłucka – język angielski
       
      Anna Ziółkowska – biologia, bhp;
      Artur Kucharczyk – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;
      Barbara Lisicka – chemia,
       
      Dariusz Przetacki – przedmioty zawodowe elektryczne;
       
       
      Halina Niewiadomska  – historia, historia i społeczeństwo;
      Hanna Majewska – język polski;
      Iga Jawidzyk – religia;
      Jacek Suwała – biblioteka; plastyka;
      Jarosław Bolek – elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych;
       
      Karolina Sadowska – język angielski;
      Katarzyna Bogusz Żebrowska - pedagog; 
      Krystyna Pilich - psycholog; 
      Maciej Kowalski – wychowanie fizyczne;
      Maciej Łukasiewicz – praktyczna nauka zawodu;
      Małgorzata Kaźmierska – język polski;
      Maria Kacprzak – język rosyjski, przedsiębiorczość, samozatrudnienie w zawodzie, organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym;
       
      Marta Markiewicz – język angielski; 
      Mateusz Krzysztofik – wychowanie fizyczne;
      Michał Kacprzak – przedmioty zawodowe elektryczne;
      Monika Łuba - religia;
      Piotr Chamera – wychowanie fizyczne; geografia;
      Piotr Zabuski – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych;
      Sławomir Zdunek – pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych; 
      Stanisław Szewczyk – praktyczna nauka zawodu;
      Tomasz Bochiński –  instruktor nauki jazdy;
      Tomasz Sokołowski – instruktor nauki jazdy;
      Waldemar Wasiak – przedmioty zawodowe elektryczne;
      Zbigniew Brzezicki – edukacja dla bezpieczeństwa;
      Zbigniew Kosiorek – praktyczna nauka zawodu;
      Zbigniew Witecki – podstawy konstrukcji maszyn, praktyczna nauka zawodu;
      Zdzisław Romanowicz – przedmioty zawodowe elektryczne;

       

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook